„Ekologiczno-wędkarskie szkolenie dzieci i młodzieży szkolnej w Szkółce Wędkarskiej działającej przy Kole Miejskim PZW w Chełmnie”

Okręg PZW w Toruniu informuje, że wraz z Powiatem Chełmińskich zrealizował zadanie publiczne pn.: „Ekologiczno-wędkarskie szkolenie dzieci i młodzieży szkolnej w Szkółce Wędkarskiej działającej przy Kole Miejskim PZW w Chełmnie”.

Dzięki współfinansowaniu projektu przez Powiat Chełmiński udało się przeprowadzić cykl szkoleń dzieci i młodzieży.

Nowo nabyte umiejętności dzieci mogły wykorzystać w rozegranych zawodach wędkarskich.

Zadanie zostało zrealizowane nad Jeziorem Małe Czyste oraz nad Jeziorem Starogrodzkim. Jego bezpośrednim koordynatorem było Koło Miejskie PZW w Chełmnie.

Wszystkim dzieciom dziękujemy za udział w szkoleniach a Powiatowi Chełmińskiemu dziękujemy za dofinansowanie, bez którego nie udałoby się wykonać zadania. Dziękujemy również naszym działaczom za zaangażowanie i poświęcony czas.

 

Loading