Opłata składek okresowych

INSTRUKCJA PŁATNOŚCI ZA ZEZWOLENIA ZA POŚREDNICTWEM INTERNETU

Krok 1

Po kliknięciu w „Opłata składek za wędkowanie”, zapoznaniu się z instrukcją oraz kliknięciu w poniższy link (ABY OPŁACIĆ SKŁADKI OKRESOWE ZA WĘDKOWANIE KLIKNIJ TUTAJ) wędkarz musi wpisać dane potrzebne do przelewu oraz zezwolenia, czyli: imię i nazwisko, adres, nr karty wędkarskiej, adres e-mail (potrzebny do wydruku zezwolenia). Następnie wybiera się opcję opłacenia składki na wędkowanie (na 1,3 lub 7 dni dla członków PZW oraz 1,3 i 7 dni dla osób niezrzeszonych), należy podać również godzinę rozpoczęcia wędkowania. Za początkową datę uznaje się datę wpisaną w lewym dolnym rogu, komputer sam wylicza kolejno następujące po sobie dni i godziny.

Po zapoznaniu się z warunkami umowy należy je zaznaczyć i kliknąć przycisk Dalej

Krok 2

Ukazują się dane, które zostały wpisane – należy jeszcze upewnić się, że są prawidłowe. Następnie kliknąć Zapłać przez płatności.pl

Krok 3

Przechodzi się na stronę Platnosci.pl, na której można wybrać formę płatności (tj. przelew internetowy, bądź przelew w banku lub na poczcie). Należy wybrać formę płatności, tj. płatność przelewem internetowym (należy wybrać swój bank, w którym ma się konto internetowe), bądź kliknąć na druk przelewu (znajduje się między bankami w 2 linijce po środku), który trzeba wydrukować i opłacić go na poczcie lub w banku.

Po potwierdzeniu otrzymania wpłaty dokonanej na konto firmy Platnosci.pl (trwa to ok. 5/10 min. w przypadku uiszczenia opłaty za pośrednictwem przelewu internetowego, w przypadku wpłaty na poczcie lub w banku jest to dłuższy proces – ok. 2-3 dni robocze, tj. do momentu zaksięgowania wpłaty), wędkarz automatycznie dostaje na swój adres e-mail wygenerowane zezwolenie wraz z rejestrem połowów. Należy wydrukować zezwolenie wraz z rejestrem połowów oraz dowód wpłaty i z tymi dokumentami można udać się na wędkowanie.

Informujemy, że czas związany z zaksięgowaniem wpłaty za pośrednictwem przelewu internetowego uzależniony jest od banku (niektóre banki działają całą dobę, niezależnie od tego, czy są to dni robocze, czy dni wolne). SPRAWDŹ GODZINY DOKONYWANIA PRZELEWÓW W SWOIM BANKU: http://www.payu.pl/dla-sklepow/szeroki-wachlarz-uslug

UWAGA! Wniesione opłaty i składki nie podlegają zwrotowi.

ABY OPŁACIĆ SKŁADKI OKRESOWE ZA WĘDKOWANIE KLIKNIJ TUTAJ:

http://server.torsoft.pl/